Prekių ženklų ir dizaino
paieška bei stebėjimas

Paieška – tai klientų pageidavimu atliekama anksčiau įregistruotų ar reikštų registruoti prekių ženklų bei dizaino paieška. Paieškos tikslas – išsiaiškinti, ar registruoti pareikštas prekių ženklas arba dizainas  nepažeidžia anksčiau registruotų intelektinės nuosavybės objektų savininkų teisių.

Mūsų agentūra tapačių bei panašių ženklų paieškas atlieka nacionalinėje, tarptautinėje bei bendrijos duomenų bazėse. Prekių ženklų panašumas vertinamas atliekant fonetinę, semantinę bei vaizdinę analizę. Paieškos bei stebėjimo būdai yra kompiuterizuoti, tačiau ypač svarbiais atvejais, daugiausiai dirbant su grafiniais ženklais, paieška atliekama ir rankiniu būdu, tikrinant visus registruotus vaizdinius ženklus. Toks procesų dubliavimas itin sumažina klaidų tikimybę. Mūsų patentiniai patikėtiniai turi didelę patirtį intelektinės nuosavybės apsaugos srityje, todėl gerai išmano intelektinės nuosavybės objektų apsaugą reglamentuojančius Lietuvos, tarptautinius bei Europos Sąjungos teisės aktus, todėl mūsų išvados ir rekomendacijos dėl prekių ženklų registrabilumo yra profesionalios.

Tuomet, kai prekių ženklas ar dizainas yra įregistruojamas - tikslinga stebėti, ar naujos prekių ženklų ar dizainų registracijos nepažeidžia jau esamų prekių ženklų ar dizaino savininkų teisių. Kadangi LR VPB ekspertai neatlieka panašių ir tapačių ženklų analizės, bendradarbiavimas su mūsų ar kitomis patentinių paslaugų agentūromis yra vienintelis būdas prekių ženklų savininkams išsiaiškinti, ar jų prekių ženklų arba dizaino registracijos nepažeidžia trečiųjų asmenų teisių. Tik atlikus išsamią paiešką įmanoma sureguliuoti gręsiančius  konfliktus pačioje ankstyviausioje stadijose.

Paieška – tai svarbi prekių ženklo ir/ar dizaino apsaugos sąlyga. Perspektyviems klientams pirmą, t.y. bandomąją  paiešką agentūra atlieka nemokamai.

 
Home   |    Apie mus   |   Paslaugos   |   Įstatymai 
 Blankai   |   Klausimai   |   Kaip mus surasti
INTELS-LITHUANIA